Sign in to follow this  
Hoxxy

Bankomat

15 posts in this topic

BANKOMAT

Pošto će postojati određeni trenuci kada u banku neće biti moguće ući, postavljeni su bankomati na mnogobrojnim lokacijama širom mape koji su dostupni u svakom trenutku.

- na bankomatima je moguće obavljati sve transakcije kao i u banci (osim podizanja kredita), samo sa manjom količinom novca

- da biste mogli da koristite bankomat neophodno je da izvadite kreditnu karticu u banci

- prilikom vađenja kreditne kartice dobijate PIN koji je potrebno uneti u bankomat

- PIN je automatski generisan i uvek možete da ga pronađete u statsu ako ga zaboravite, a može se i promeniti u neki po vašoj želji

- bankomati će moći da se pljačkaju, a o detaljima ću pisati uskoro

SCREENSHOT

sa-mp-061.jpg

• Like 5

U banku će se moći ulaziti fazon samo preko dana pa će zbog toga tokom noći biti potrebno koristiti bankomate? 

2 minutes ago, Double G said:

U banku će se moći ulaziti fazon samo preko dana pa će zbog toga tokom noći biti potrebno koristiti bankomate? 

Vjerojatno zbog pljački. 

6 minutes ago, Double G said:

Pa logično. Ne rade banke 0-24h, zato postoje bankomati. 

Edited by Andrey

Palo mi nešto sada na pamet, možda nema veze sa bankomatima ali bilo bi dobro da svaki pay banka uzima neki mali sitni procenat sa računa kao da naplaćuje usluge... 

E sad oni ljudi koji ne bi hteli da im banka uzima procenat morali bi da drže pare u kući i odma bi se povećale pljačke kuća jer bi ljudi držali novac u kući

26 minutes ago, Double G said:

Palo mi nešto sada na pamet, možda nema veze sa bankomatima ali bilo bi dobro da svaki pay banka uzima neki mali sitni procenat sa računa kao da naplaćuje usluge... 

E sad oni ljudi koji ne bi hteli da im banka uzima procenat morali bi da drže pare u kući i odma bi se povećale pljačke kuća jer bi ljudi držali novac u kući

Koliko se sjecam i na v2 modu je kroz svaki pay se odbijao neki sitni dio pa vjerovatno ce i sada biti tako nesta

• Like 1

Bankomati trebaju biti uz gl objekte npr uz prodavaonice kad sam oko njih napravi hoxxy 3 prodavnice u ls citavom i nazive das i to je dosta za pocetak a ne na svakoj strani prodavaonica hehe

I tako bankomsti uz njoj pa uz burg pa uz tako neke vaznije lokacije 

Mada evo razmisljam da se mod malo sredi na principu engleski i balkanski jezik i da se server reklamira sire van balkana i da mozemo nabirati strane igrace i uloznavati se naravno to bi bio novitet veliki i unikst na samp sceni? Opcija za mjenjanje jezika tokom regisytacije i ko izabere engl da dvaka cmd bude na engl i sami prevoditelj ig 

Razmisli hoxxy kako bi to bilo extta igraci sa svih strana .. ehh @Hoxxy

• Like 1

Totalno realno, svidja mi se i dizajn kao da sam na ATM NLB banke 😂. A i na v2 modu je bilo interesantno samo vidim da je ovaj put sve u td umjesto dialoga. Zverka si hoxxy, sprdas se sa ovom igrom.

IDEJA:

Ukoliko bude ponovno posao zastitar, da oni obezbjedjuju bankomate, dopunjavaju i da vlasnik firme ima mogucnost kupovine i postavljanja bankomata na mjesta gdje oni hoce?

Edited by Jopsonee
  • Like 1

21 hours ago, Richy said:

Opcija za mjenjanje jezika tokom regisytacije i ko izabere engl da dvaka cmd bude na engl i sami prevoditelj ig 

Razmisli hoxxy kako bi to bilo extta igraci sa svih strana .. ehh @Hoxxy

Ovaj prijedlog nije za odbaciti,ozbiljno treba razmisliti o ovome,ako je izvodljivo..    👍

• Haha 1

Taj sistem bankomata mi se osobno ne sviđa iz prostog razloga što postoje džeparoši koji ćete opelješit čim digneš lovu na javnim mjestima gdje je uvijek masa ljudi. 

28 minutes ago, HariS said:

Taj sistem bankomata mi se osobno ne sviđa iz prostog razloga što postoje džeparoši koji ćete opelješit čim digneš lovu na javnim mjestima gdje je uvijek masa ljudi. 

Naprotiv, baš je super stvar. Ako je on sposoban na RP način da ti ukrade novac, neka izvoli, a realno je da neće krasti u gomili ljudi. 

5 hours ago, HariS said:

Ne razumijem.

Kakve veze ima bankomat sa džeparošima i javnim mjestima? Prikazan je sistem kako će bankomat funkcionisati a ne kako će džeparoš lakše ukrasti pare od tebe, mene ili njega. Sigurno je da će se znatno bolje raditi da posao džeparoša bude što moderniji, da neće biti tek tako lahko uzeti novac, krasti na javnim mjestima i sl. 

38 minutes ago, Snapl said:

Ne razumijem.

Kakve veze ima bankomat sa džeparošima i javnim mjestima? Prikazan je sistem kako će bankomat funkcionisati a ne kako će džeparoš lakše ukrasti pare od tebe, mene ili njega. Sigurno je da će se znatno bolje raditi da posao džeparoša bude što moderniji, da neće biti tek tako lahko uzeti novac, krasti na javnim mjestima i sl. 

Ako sam džeparoš i primijetim nekog za bankomatom 50% su šanse da ću izvuć lovu od njega, a i imam loše iskustvo oko toga a i ne bi volio da me karma jednom dočeka.

Sta zakljucujemo iz toga,nedizi lovu sa bankomata jer postoji mogucnost da te vrebaju neke lopovske oci.😄

Ok sada malo ozbiljnije,nego htjeo sam da se nadovezem na ovu temu bankovne kartice.

Da bi stvari bile jos realnije,onda treba u sistem ubaciti to da se kartica nakon nekog vremenskog roka mora zamijeniti novom,naravno uz placanje odredzenog novcanog iznosa.

I tako svako odredzeno vrijeme do isteka postojece.

Cim kartica istekne ukida se mogucnost dizanja novca putem bankomata,sa napomenom :

Vrijeme vazenja vase bankovne kartice je isteklo,molimo vas obratite se nekoj od najblizih poslovnica takozvane banke !

Edited by Anel Delic