Sign in to follow this  
Hoxxy

War sistem

39 posts in this topic

Bilo bi možda interesantno da se negde čuvaju statistike broja pobeda i poraza za vreme određenog lidera, tako bi se moglo videti ko je bio najbolji itd

1 hour ago, Double G said:

Bilo bi možda interesantno da se negde čuvaju statistike broja pobeda i poraza za vreme određenog lidera, tako bi se moglo videti ko je bio najbolji itd

Pomocu tog i tako nekih stvari rank up sam da se daje a ne lider bgm

Sto vise najboljih ubistava u waru u pljackanju i kojekalvih stvari rank up sam da se daje od same skripte

@Hoxxy

Sto se tice mog misljenja vezano za war,nebih ja tu nesto puno niti mudrovao niti komplikovao.

1. Odredio bih jedan odredzeni iznos novca koji bi se uplacivao po ekipi za ucesce u waru.

2. Iznos uplate bi bio malo veci,sto bi podstaklo na to da se ucesnici u waru vise trude,a samim tim bi umanjio stalno zahtjevanje pojedinih Lidera na war .

Sto se tice gore pomenutih nagrada za najbolje igrace u waru,za mene bi iznos koji pobjednicka ekipa osvoji bio sasvim dovoljan.

3. Neko je gore vec pomenuo,napravio bih zonu,gdje kada ucesnici u waru pokusaju da izadzu van nje,da ga odmah vrati u odredzeno podrucje. ( Sistem Areja )

Nema novca,nema wara.

Stoga lideri moji dragi izvolite.. 😉

Ne. 

War je najviše zabava, tako da je na liderima oće li igrati bez uloga ili sa ulogom. 

Ne znam kako će ići pokretanje wara, ali umjesto da admin starta, kako bi bilo da se lideri dogovore oko mape, broja igrača itd. I onda jedan lider drugome ponudi war. Ovaj ga prihvati i to je to. 

• Like 2

8 minutes ago, Plavac said:

Ne. 

War je najviše zabava, tako da je na liderima oće li igrati bez uloga ili sa ulogom. 

Ne znam kako će ići pokretanje wara, ali umjesto da admin starta, kako bi bilo da se lideri dogovore oko mape, broja igrača itd. I onda jedan lider drugome ponudi war. Ovaj ga prihvati i to je to. 

U tom slucaju bi se to zloupotrebljavalo vise nego dozvoljeno.

Tu definitivno dijelis server u dvije kategorije igraca,war igraci i rp igraci.

Samo ovo gore sto sam ja predlozio.

Hoxxy nezanima me,ali hocu realizaciju svog prijedloga..  😁

5 hours ago, Plavac said:

Ne. 

Ni to nebi bilo loše oko pokretanja wara, al' da bi lider mogao pokrenut war, bilo bi dobro da mora biti bar jedan admin online koji će pratit WAR. Zbog esca, bugova i ostalog.

Dal ce biti pozicija gradonacelnik koji placa lidere FBI i policije ? I jel hoce biti sistem provale u kucu i da mu ukrademo iz kuce nesto?

Nek se ubaci Cbug vi ako necete cbugat nemojte ili ubacite click nez sto je to problem mnogi ce uci radi wara i cbuga

Najbolje dopustit da igraci u waru biraju kojim ce stilom igrat.Da li ce to bit Click bug ili C bug ili ipak micanje lijevo desno.Sto se mene tice C-bug treba ostavit i treba dodat Click-bug ako ga vec nema.Nije to taj war kad se mices lijevo desno i cekas 10 minuta na jedan hit.

Posted (edited)

Ne znam kako se citira ovdje pa cu ti odgovorit Belko, u skripti moze bit samo C Bug ili Click Bug ubacen, tako je kako je, to se ne moze promjenit, jedino ako ces svaki war radit restart servera radi onih koji zele igrat na drugi nacin... također Wiggani nešta piše da bi trebalo ukinit sve bugove jer je ljepši war bez bugova, pa kralju tebi ako se ne baguje nemoj, boli nas kita i za tebe i sto se tebi ne baguje ostavi nas koji volimo to na miru

Edited by Filip Picasso

On 2/17/2019 at 1:15 AM, Smith said:

Šta si imao prije 10 godina? s0beit, njegov aim je bio previše očit i imao si INV što i nije teško prepoznat.

Sad imaš čitova pa možeš i birat koji ti se sviđa. Prije si imao jedan cheat i on se u usporedbi sa ovim i ne može nazvat nekom prednošću.

Mislim otiđi na forum samo od nekih servera sa NL modom valjda će ti tad biti jasno kad pogledaš prijave/banove. Danas je igračima bitno da se skine neki Aim i da može pljuvat po ostalim igračima. Sada 80% igrača dođe IG odigra nekoliko warova i samo za to pita ne zanima ga više ništa nakon toga ode off.  Mi smo se zabavljali i van wara,uostalom sad ćeš imati i tt,pa onaj kombi šta je Creus naveo,vjerovatno će tu biti još stvari.

Trenutno imamo vise citeva nego zastita za njih, momak je sve iznad rekao

maknuti cbug, click, pa da se pucamo 🙂

• Like 1

Pa tek ces onda imat aimere i teze ce ih bit skontat ako netko zna koristit, gledat ce na to da ide 1v1 sa tobom na 5 metara i upalit ce aim i tebe guzit.. nece bit onoga da skrene metak..

Posted (edited)

Upravo se lakse vidi proaim/smartaim kad je iskljucen cbug. I da, kod aima baca i bez cbuga, dok se kod cbuga mogu vaditi kako je los host, lag, visok ping, do skina, ubagovane animacije itd... Mada i to bacanje ne znaci da neko ima cheat, dok je bez cbuga to smanjeno na minimum i uglavnom baca samo kad neko ima aim.

Jedino bi trigger bio problematican, ali s obzirom da ce biti cj running, sa triggerom moze guzu brisati.

Edited by TheGingerbread
  • Like 1