Sign in to follow this  
Hoxxy

Spisak bandi i njihove baze

29 posts in this topic

Bande koje će biti na serveru su:

Grove Street Family

Los Santos Ballas

Los Santos Vagos

Pošto imamo sjajnog mapera koji velikom brzinom radi sve mape ispočetka, u predstojećim danima ćemo vam predstaviti neke od mapa koje su do sada završene. Slede slike baza sve 3 bande. Kliknite na slike da biste ih uvećali.

gsf1.png

gsf2.jpggsf3.jpggsf4.jpg

lsb1.png

lsb2.jpglsb3.jpglsb4.jpg

lsv1.png

lsv2.jpglsv3.jpglsv4.jpglsv5.jpg

Kliknite na slike da biste ih uvećali.

Tokom vikenda stiže još mapa!

• Like 5

5 minutes ago, Snapl said:

Lajk ako bi ukinuo stepenice kod GSF, na 4 fotografiji. 😃

Tamo će Hydra da bude🤫😄

Ne sviidja mi se lsb baza nikako previse su daleko od gsfa .. 

Ostalo je okej

@HariS @Richy Da li postoji neki konkretan razlog zašto bi njihove baze trebalo da budu blizu jedna drugoj, ili zbog čega ne bi trebalo da budu daleko? 

[mention=18]HariS[/mention] [mention=86]Richy[/mention] Da li postoji neki konkretan razlog zašto bi njihove baze trebalo da budu blizu jedna drugoj, ili zbog čega ne bi trebalo da budu daleko? 
Bukvalno ga nema...
Jel boja LSB vozila malo drugačija nego na v2 ili sam samo istripovao?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Bolje da su bande udaljene ako bude sistem teritorija. 

Oće li ovo bande već dolaziti sa vozilima il bez njih? 

pa ballasi su idlewood banda koliko znam, tuča u gantonu i te stvari, zaš ovako daleko 😕

Edited by Zli Kaoz

43 minutes ago, Hoxxy said:

@HariS @Richy Da li postoji neki konkretan razlog zašto bi njihove baze trebalo da budu blizu jedna drugoj, ili zbog čega ne bi trebalo da budu daleko? 

Čak iako mi se sviđa mala promjena koju vjerovatno niko nije očekivo mislim da je bolje za rivalitet koji bi trebo postojat da budu blizu. Ako su razlog teritorije zbog kojeg si stavio tu lokaciju to bi bio opravdan razlog.

@Snapl, samo za tebe cu ih obrisat 😛

Sto se tice Ballasa,prvenstveno se islo na to da rasporedimo po citavoj mapi bande/mafije jer ce dosta sadrzaja biti u Gantonu/Idlewoodu, pa da izbjegnemo da jedan dio grada bude pretrpan a drugi prazan.Mada El Corona je idealno mjesto za bande.

Sto se tice rivaliteta imat ce teritorije, a ako zele rpati uvijek mogu naci svoj "RP Set" u Idlewoodu i rpat rivalitet.

Nije Ballas bas Idlewood, jest jednim dijelom tu, kao sto su jednim dijelom i  u Jefferson, Willowfield, East Los Santos, pa cak i u Verona Beach, ali je njihovo glavno mjesto Glen Park.  A ovo gdje su mappani trenutno je inace mjesto Varios Los Aztecas. Ovo samo pisem ako mislite na fazon singleplayera i da tako treba biti, ako ne misliti tako onda koga boli racku

Edited by ZEKKA
  • Like 1

Ako je sistem teritorija razlog uredu je ali isto tako treba da se stavi neki pored sistem zauzimanja teritorije koja bi bila sa palicama i uzijem

Neke hangsre koje bi zauzinali neke kafice pa igralista to su bandini poslovi kradja jeftinih auta te prodaja istih u dijelove.. hee ideja na pretek samo ako imas vremena sve stici bilo bi dobro

Zato što su navikli igrači. GSF je u igrici napravljen da predstavlja Compton Cripse, a LSB predstavlja Inglewood Bloodse. Ja bih onda barem preimenovao tu bandu u Varios Loz Aztecas. Ipak je El Corona latino-američka četvrt oduvek bila.

Edited by Neske
  • Like 1

On 2/23/2019 at 12:10 AM, HariS said:

Zašto je LSB baš toliko udaljen od GSF-a

21 hours ago, Zli Kaoz said:

pa ballasi su idlewood banda koliko znam, tuča u gantonu i te stvari, zaš ovako daleko 😕

On 2/23/2019 at 12:19 PM, Richy said:

Ne sviidja mi se lsb baza nikako previse su daleko od gsfa .. 

Ostalo je okej

6 hours ago, Neske said:

Zato što su navikli igrači. GSF je u igrici napravljen da predstavlja Compton Cripse, a LSB predstavlja Inglewood Bloodse. Ja bih onda barem preimenovao tu bandu u Varios Loz Aztecas. Ipak je El Corona latino-američka četvrt oduvek bila.

Ne moraju biti baze toliko bliske, prepustimo to igračima da zauzimaju, određene dijelova grada. Oživiti se mora cijeli grad, ne treba se samo forsirati određeni dio. Nadam se da će Idlewood goriti. 😄

22 hours ago, Plavac said:

Bolje da su bande udaljene ako bude sistem teritorija. 

Oće li ovo bande već dolaziti sa vozilima il bez njih? 

Mislim da je to samo dekoracija. 

Nije ni poenta da ako bude 60 igrača da ih tolko udaljavaš jedne od drugih, dešavanja bi se trebala širiti srazmerno broju igrača.

• Like 1

1 hour ago, Anel Delic said:

Zasto GSF nema niti jedno biciklo,jako skup vozni park za jednu bandu.

Bar na slikama se tako vidi ..

A to su vjerujem radi ukrasa stavili. Vjerovatno ce se krenit od 0 pa ce lideri sami sebi kupovat. 

Vozila stavljena nasumicno samo radi slike,tek kasnije ce se to sredivat.

Izmapao sam vam novu bazu Ballasa u Jeffersonu/Glen parku jer je vecina bila nezadovoljna lokacijom

Edited by Waylan

Posted (edited)

Kao sto smo obecali, mnogi su se zalili na lokaciju Ballasa, pa evo je sad na novoj lokaciji,blize GSFu, nadam se da vam se svidja.

Los Santos Ballas

dDj7mJh.jpg

HIROSED.jpgn7TYkbc.jpgda4DcKa.jpg

Edited by Waylan

Posted (edited)

Hahahaha je l' moguce, bolje ubaci na staro mesto gde je bila na prvom modu. Ova lokacija je isfurana, svi zivi serveri (bar oni bazirani na NL modu) imaju/su imali lsb na toj lokaciji

Edited by TheGingerbread
  • Like 2

Ma dobra je i prva svakako kasnije možeš izmapat drugu ukoliko bude negodovanja, a ovako možemo stalno pa nećeš nikad moć završit sve mape jer kako vidim ti sam mapaš. 

• Like 1

Super su sve mape bgm

Otvorite server ubrzo navici cemo se i da je lsb u san fieru hahah