Sign in to follow this  
Hoxxy

Informacije o otvaranju + predstavljanje mafija

13 posts in this topic

Kako smo navršili 3 meseca aktivnog rada na modu i ušli u 4. mesec, mogu da kažem da je mod u dobroj meri završen i što je važno - skoro potpuno funkcionalan, dakle može se igrati na njemu. Skoro sve mape su završene. Međutim, postoji još stvari koje smo želeli da napravimo (a još uvek nismo), tako da iz tog razloga sada ne mogu da najavim datum otvaranja. Grubo govoreći, ima još oko mesec dana rada na mogu + jedan period intenzivnih testova. Desetak dana pre otvaranja organizovaćemo javno testiranje za koje ćete svi moći da se prijavite i da prisustvujete.

Na slikama koje slede možete videti lokaciju i mapu koja će se koristiti za WTM i SCU bazu. Uskoro će biti još informacija.

Kliknite na slike da biste ih uvećali.

WU-TANG MAFIA

wtm1.jpg

wtm2.jpgwtm3.jpgwtm4.jpgwtm5.jpg

SACRA CORONA UNITA

scu1.jpg

scu2.jpgscu3.jpgscu4.jpg

• Like 2
  • Upvote 1

Posted (edited)

Ne znam kako bi izgledalo da se doda još jedna zgrada kod  WTM, ovamo s desne strane da ne bude ova praznina,a ovamo s lijeve je ok,mislim da bi više priličio to nekom chinatownu stilu. Vjerujem da je mapper zauzet,al eto ako može odvojit minutu,pa da vidimo kako bi izgledalo.

Ako se smije predlagat,ako ne ništa onda.

Edited by Smith

4 minutes ago, Smith said:

Ne znam kako bi izgledalo da se doda još jedna zgrada kod  WTM, ovamo s desne strane da ne bude ova praznina,a ovamo s lijeve je ok,mislim da bi više priličio to nekom chinatownu stilu. Vjerujem da je mapper zauzet,al eto ako može odvojit minutu,pa da vidimo kako bi izgledalo.

Ako se smije predlagat,ako ne ništa onda.

Mali je prostor zapravo za neku zgradu, tu pored su stepenice koje vode u ovaj podrum dole, jedino da nadjem zgradu koja ne smije nikako ici u zemlju, tu se vec javi problem.

Uglavnom budem pokusao onda 😄

• Like 1

Bilo bi odlično ako bi tu ulicu ukrasili kineskim/japanskim šta već detaljima, dočaralo bi osjećaj te mafije i lakše bi bilo novima nać ako GMovi ne bi pojašnjivali

Parking kod SCU, ova 4 stubića se spuštaju kada se izlazi sa autom?

• Upvote 2

pa dobro al neka ove talijanske mafije na brdu navikao sam je gore gledat

a što se tice wtma samo uokolo dodajte ove kineske znakove da im bude njihov kvart dug.. inace pohvale

jedba cekamoo

Sve je to dobro,nemozemo ocekivati da odmah sve bude fiksirano ..

Uvijek ce tu biti kojekakvih izmjena,noviteta i tako to,pa i poslije opena.

Samo naprijed ..  😎

On 4/4/2019 at 1:42 AM, HariS said:

Bilo bi odlično ako bi tu ulicu ukrasili kineskim/japanskim šta već detaljima, dočaralo bi osjećaj te mafije i lakše bi bilo novima nać ako GMovi ne bi pojašnjivali

sJaLyr1.pngXVvtn99.png

Evo uradio sam sto ste tražili, ovo sa jos jednom zgradom nisam mogao izvesti, mislim da je predobro ovo sad.

• Like 5

2 hours ago, Nate said:

Evo uradio sam sto ste tražili, ovo sa jos jednom zgradom nisam mogao izvesti, mislim da je predobro ovo sad.

Sve 5 sad. Ne valja ni pretjerivat s tim objektima. 👌

19 hours ago, Nate said:

Evo uradio sam sto ste tražili, ovo sa jos jednom zgradom nisam mogao izvesti, mislim da je predobro ovo sad.

Odlično je sve, nadamo se da je uskoro open