Sign in to follow this  
Hoxxy

PRIJAVE ZA BETA TESTERE

21 posts in this topic

header4.png.0805c9314fc041aa65b24337cd8e

Polako ulazimo u završnu fazu testiranja, bliži se otvaranje i moramo da proširimo tim testera.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu ulogu, možete se prijaviti odgovorom na ovu temu tako što ćete popuniti sledeći formular:

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): 
Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: 
Zašto želite da testirate mod: 
Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako? 
Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: 
Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): 

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): Danny_Slark

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: Adm, par mjeseci, nemoj te me drzati za rijec bilo je to davno dosta.

Zašto želite da testirate mod: Igrao sam na NLu prije dosta godina, osim toga dosta se razumijem u mysql i opcenito u NL mod(verzija v2), skriptao sam dosta dugo tako da mislim da mogu biti od pomoci sto se tice testiranja moda u najsirem smislu, takoder zelim biti dio projekta u serveru koji se vrijedi uloziti trud, to mi je trenutno plan za daljnje vrijeme (ulagati trud i rad u ovaj server) jer sam vas primjetio jako ozbiljima i vjerodostojnima kao nekad davno na ovoj samp sceni dok mnogi serveri nisu ni postojali.

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako? Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: Zavrsio sam svoje skolovanje tako da imam inormno puno vremena, imam jako puno iskustva kako s ljudima na samp sceni tako i opcenito oko drzanja servera i skripte, imam dosta podrske iza sebe i smatram dovoljno godina (19),takoder neke od funkcija kojih ja mogu doprinjeti navedene su gore u prethodnoj tezi.

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: odgovor na zadnjem pitanju...

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): Vecernji sati, od pola 9 do 2 ujutro tokom radnih dana, vikendom kontra, cijeli dan osim navecer.

• Like 1
  • Upvote 1

Nick na v1/v2 (ako ste igrali):  Amar_Smith

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo:  Da bio Admin 5 vodio Lidere i trebo dobit RAnkUP i zatvori se server,bio sam A5 i vodja Lidera nedje oko Mjesec dana!

Zašto želite da testirate mod: Pa vidim da ima unikatnosti,svidja mi se,zelim pomoci ovoj zajednici

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju?Ako da, kako? :Mogu reklamiranjem,mogu dovest ove svoje raje ako htjednu sto igraju samnom mi se cujemo ured svaki dan i tak!

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: Mogu 6-7 sati toliko obicno i igram ovu igricu svaki dan!

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): pa poslije 21h pa sve do ujutru do 5 sati moze i do 11 nije problem dugo ostajem u vecernjim satima

• Haha 2
  • Upvote 1

Posted (edited)

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): //

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: /

Zašto želite da testirate mod: Igram na "NL" modovima jos 2013. godine, imam dosta iskustva sto se tice poznavanja moda i koristenja istoga. Takoder, imam zelju pomoci zajednici i napretku razvoja moda jer vidim veliki potencijal u ovoj zajednici.Naravno, htio bi vidjeti kako je to igrati i na pravome NLu :))

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako?: Marketing team, dovodenjem prijatelja i poznanika koji se bave mapanjem i skriptom.Takoder, pomaganjem oko odredenih detalja i sl..

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: 2-3h

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): 16h pa nadalje.

Edited by Miki Juric
  • Like 1

Nick na v1/v2 (ako ste igrali):  Beni_Kjulin

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo:  Nisam

Zašto želite da testirate mod: Jer sam cuo da ce biti dobar server,ako tako bude,da znam da igram

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju?Ako da, kako? :Mogu reklamiranjem i imam par drugova koji bi igrali

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: Koliko god bude potrebno

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni) : Bilo kad

Nick na v1/v2 (ako ste igrali):Nisam

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo nisam igrao

Zašto želite da testirate mod: Zelim zato sto sam bio skripter i znam sve mane i tajne kodove za admina i to sto i ima na nekim modovima i upoznat sam sa testiranjem i znam to da radim.

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako? Da pomognem oko skripte.

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: koliko je potrebno sat ili dva.

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): Oko 8 uvece.

Nick na v1/v2 (ako ste igrali):  /

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo:  //

Zašto želite da testirate mod:Jer da vidim kakav je skripter i maper,da li su dobro obavili poso,ako jesu da zaigram polako na serveru na openu

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju?Ako da, kako? :Reklamiranjem

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: 3h

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): od 3-7

Posted (edited)

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): Nisam 

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo:Nisam igrao na ovom serveru

Zašto želite da testirate mod: Zato sto cuo je mod vrlo dobro odradjen,i zato sto jos nisam igrao na ovom serveru.

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako?: Uglavnom reklamama

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje:2-3h

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni):Posle 16h

Edited by Apex_Castello

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo:/

Zašto želite da testirate mod:Reko da mi je drug da je odlican server (Apex_Castello,Nate)

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako?:Pricanje drugarima

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje:Zavisi

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni):Posle 16h

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: Vodja helpera na Zari i admin na BlackSchool (DUG PERIOD)

Zašto želite da testirate mod: Svidja mi se nacin na koji server funkcionise

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako?: Razviti zajednicu a posebno staff team.

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: U skoli sam pola dana tako da pretezno navecer do 3 4 ujutru

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni):Posle 20h

• Like 2

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): Nisam
Zašto želite da testirate mod: Mogu doprinijeti svojim idejama, uklanjanje nekih nepotrebnih stvari, gresaka, ispravljanja necega i tako to.
Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: 2-3h
Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): Cetvrtak, Petak, Subota all day

Nick na v1/v2 (ako ste igrali):Gabrijel_West

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo:ne

Zašto želite da testirate mod:da vam pomognem

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako?

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje:3-4h

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni):subota i nedjelja

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): Wesley Cooch

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: Admin lvl 2 ako se dobro sjecam na starom modu,dosta dugo,lider svacega

Zašto želite da testirate mod: Testo sam mod v2 i htio bi ovaj. Dosta dugo igram samp,

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje:4-5h

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni):subota i nedjelja

Nick na v1/v2 (ako ste igrali):  Andrey Johnson

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: Admin dosta dugo 

Zašto želite da testirate mod: da pomognem ekipi u pronalazenju bugova

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: 1-2h

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni):  nekad jutro, nekad večer, zavisi od smijene. 

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): Denny_Royale, Freddy_Marquez

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: Lider SCF, poslije GameMaster

Zašto želite da testirate mod: Da pomognem, volio sam uvijek ovu zajednicu, pa eto što da ne

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako?: dizajniranje jedino

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje:  1-4h

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): večernji sati

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): nisam igrao.
Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: nisam igrao.
Zašto želite da testirate mod: zato jer sam cuo da ce biti brutalan server.
Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: 3 4h
Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): od 8 do 12 navecer

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): nisam igrao.
Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: nisam igrao.
Zašto želite da testirate mod: čuo sam da je prije bio dobar i sad će vljd
Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Mogu
Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: 3 4h
Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): Od 13 do 17h ili od 17h do 20h

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): //

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: //

Zašto želite da testirate mod: zanima me dal ce bit to to

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako? Jebi me ako znam

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: Kolko treba

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): uvijek

Posted (edited)

Nick na v1/v2 (ako ste igrali): /

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo: /

Zašto želite da testirate mod: zanima me dali ce biti kao stari mod

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako? Reklamiranje 

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: Kolko treba

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): Svaki dan sam slobodan

Edited by Laki

Posted (edited)

Ako ste igrali, da li ste bili admin/gm/lider i koliko dugo:  Zna me Nate bio sam Head rekao mi da se javim 

Zašto želite da testirate mod: Vracam se na SAMP vidim server eto dosao 😄

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako? : Reklamiranjem

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: Koliko treba 

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): 10:00 -16:00 😄

Edited by Chris Edwards

Posted (edited)

Zašto želite da testirate mod: Zelim vidjeti Nateove mape i volio bih pomoci oko pronalazenja bugova i slicno.

Osim testiranja, da li možete na još neki način doprineti razvoju? Ako da, kako?:Mogu biti pomocni maper (za stvari koje sadasnji maperi ne mogu odradit ili nemaju vremena...).

Koliko vremena dnevno možete izdvojiti za testiranje: Oko 3-5 sati, ovisi imam li kakve obveze!

Koje vreme u toku dana vam najviše odgovara za testiranje (kada ste slobodni): Od 9-15 ili 20-23.

Edited by Hesh_Novina